za našo skoraj 5 letno Gaio.
Decembra bo dala "give me five" naša mala deklica. Ko sem prejela prejšnji teden tole Tildo sem se nagajivi, plešoči Tildi morala kar nasmejati. V njej sem videla našo Gaio, ki rada kaj tudi ponagaja-predvsem pa se rada zabava. Obožuje glasbo in zelo rada se vrti ter miga. Vse v njej živi in zato ker je zaenkrat še svobodna kot ptica v svoji otroškosti simbol ptice, vijolina ki ponazarja glasbo, baletka ki pleše in ljubi življenje samo. Medvedek njena nanica in rožice, ker obožuje roza cvetove. Zapis piše življenjsko zgodbo, notno črtovje pa glasbeno spremljavo.
Upam, da ji bo usoda mila na njenih poteh in da jo bo vedno spremljala ta radost, ki jo nosi v sebi.
Voščilnico sem naredila v poznih nočnih urah, da je ne vidi. Sedaj je varno skrita, a na ogled vam.
Za izdelavo sem uporabila:
Danis Royal opera Tildo
nožke Najlepši par /Tina Baša za Rayher ovali s šivi, kvadrati s šivi, številke s šivi, črke velike pisane
Doohickey violina, ptica
Marianne Design Pentlja
roza razcepek stara zaloga, prav tako čipka
medvedek kovinski Tedi
vrvica Dovecraft
Stickless diamond
Marianne Design roza nageljni
papir Tedi
senčenje barvanje Distress
Cuttlebug
lepilo
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
Prijetno nedeljo :)






























