nedelja, 6. november 2016

Danish Royal Opera Tilda with violin

za našo skoraj 5 letno Gaio.

Decembra bo dala "give me five" naša mala deklica. Ko sem prejela prejšnji teden tole Tildo sem se nagajivi, plešoči Tildi morala kar nasmejati. V njej sem videla našo Gaio, ki rada kaj tudi ponagaja-predvsem pa se rada zabava. Obožuje glasbo in zelo rada se vrti ter miga. Vse v njej živi in zato ker je zaenkrat še svobodna kot ptica v svoji otroškosti simbol ptice, vijolina ki ponazarja glasbo, baletka ki pleše in ljubi življenje samo. Medvedek njena nanica in rožice, ker obožuje roza cvetove. Zapis piše življenjsko zgodbo, notno črtovje pa glasbeno spremljavo.
Upam, da ji bo usoda mila na njenih poteh in da jo bo vedno spremljala ta radost, ki jo nosi v sebi.
Voščilnico sem naredila v poznih nočnih urah, da je ne vidi. Sedaj je varno skrita, a na ogled vam.

Nikar me ne izdajte.






Za izdelavo sem uporabila:
Danis Royal opera Tildo
nožke Najlepši par /Tina Baša za Rayher ovali s šivi, kvadrati s šivi, številke s šivi, črke velike pisane
Doohickey violina, ptica
Marianne Design Pentlja
roza razcepek stara zaloga, prav tako čipka
medvedek kovinski Tedi
vrvica Dovecraft
Stickless diamond
Marianne Design roza nageljni
papir Tedi
senčenje barvanje Distress
Cuttlebug
lepilo

Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:

Prijetno nedeljo :)

petek, 4. november 2016

Mala šola ustvarjanja drugič

Smrekica je znanilka praznikov, in ta ki jo je zasnovala Tina Baša za Rayher s šivi je kar leto dni samevala med neuporabljenimi šablonami. Danes je prišla na vrsto.
Za izdelavo praznične voščilnice sem uporabila nožke smrečice, štampiljko Najlepšega para, paus papir, srajčko balončke in papir smrečice. Voščilnica je pravokotna in pokončna.




Smrečice in robove sem malce polepšala z belo tempero in srebrno akrilno barvo.

Za vse, ki pogrešate moje Tildike, nič bati-čakam na pošiljko nove božično-novoletne kolekcije.
Sem pa včeraj zvečer pobarvala Royal Opera Tildo, ki vam jo pokažem, ko jo sestavim.
Danes pa sem prejela težko pričakovano veselo novico o rojstvu. Bivša sodelavka je povila prvorojenca Otona.

Smrečico s paus papirjem dajem v oceno med domače naloge Najlepšega para 

Pozdravček :)

četrtek, 3. november 2016

Negativ & Pozitiv

- in +
 v teh dneh je navdih za ustvarjanje prihajajoče leto 2017, zato tudi negativ in pozitiv z omenjeno tematiko.
Preizkusila sem v meni ljubi modro beli kombinaciji in nato še v rdeče beli.
Sami precenite kaj vam je ljubše.





Za izdelavo sem uporabila
Cuttlebug
štampiljko Srečno novo leto-Najlepši par
nožki Najlepši par in Tina Baša za Rayher
številke in snežinko
ter Najlepši par pravokotniki s šivi
Distress blazinice
Pravokotno voščilnico osnova Dovecraft
rdeč in moder papir 300g
3d penice za lepljenje


Lep sončen pozdrav!

sreda, 2. november 2016

Mala šola ustvarjanja

Ta teden sem prosta in današnje megleno dopoldne in deževen popoldan sva izkoristili z našo najmlajšo za ustvarjanje. Ne vem, če sva zadostili učiteljičinim kriterijem, a meli sva se fino.
Pokombinirali sva že videno z dodatkom in pridihom šablonic Najlepšega para.
 Prihodnje leto bomo imeli doma prvošolko, tako, da nama ta mala šola še kako prav pride.
Tina kako sva se odrezali?

Malce utrinkov od priprav do končnih izdelkov:


 Postopek:
Z rečo, rumeno, modro in zeleno tempero je Gaia naredila pikice,ki sva jih potem povezali s črnim pisalom v niz lučk.
Iz kolekcije Najlepšega para sva uporabili pravokotnike s šivi, napis Čarobni prazniki in mala hišica-Tinino darilo ob naročilu.

blog Najlepši par

Lep pozdravček od Gaie in Tamare

 

petek, 28. oktober 2016

Cocoa Tilda and snowflurries

Najlepši par - nožki Srečen božič,
design papir-Christmas collection ,zlate bleščice v prahu, Distress inki in markerji
bele polperlice, čipka z zlato nitjo, nožek skodelica Marianne design in je voščilnica v tradicionalnih božičnih barvah pripravljena za praznične dni.




Še pod vtisi sredine delavnice sta nastali dve praznični, uporabila sem Magnoline Doohickeys šablonici-konjička in nogavičko ter dodala snežinke Snowflurries.
Vse zapakirala z zeleno vrvico in dodala preznični papir. Za osnovo sem uporabila eko osnovo za voščilnice. Štampiljke so mešanih proizvajalcev.

Tildo, ki sreba vroč kakav na omarici prijavljam na naslednje izzive:
 

Prijeten konec tedna
Tamara

četrtek, 27. oktober 2016

Delavnici v Rayherju

Včeraj je bil res en prijeten popoldan.
Skupaj s somišljenicami smo ustvarjale in klepetale v Novi Gorici.

Pete Hughes je vodil dve krasni delavnici, ki sta dišali po praznikih. Dobesedno dišali.
Malo smo šivali, zvijali, prepogibali, lepili, senčili, se zabavali, smejali,.... in naredili sledeče:
V prvi delavnici
okrasno nogavičko in venček

 V drugi pa voščilnico s pridihom patine in dišav ter darilno embalažo s prečudovito modro zeleno božično zvezdo.

 Hvala vsem za poznanstvo, se vidimo kmalu spet.
Lep sončen pozdravček
Tamara

ponedeljek, 17. oktober 2016

Noč čarvnic ali jesen

se glasi izziv pri Paradise of Magnolia, kjer gostujem v 46 izzivu.
Sama noči čarovnic ne praznujem, z družino pa izdolbemo kako bučo in prižgemo svečko. So mi pa všeč jesenske barve in za jesensko slavljenko sem naredila sledečo voščilnico.




Za izdelavo sem uporabila:
Magnolino štampiljko Tilda za prenosnikom
Štampiljko Ustvarjalni dotik misel
Doohickeys jesenski plodovi, ograja
Najlepši par pravokotniki
barvala sem z Distress inki, reinki, markerji
Papir Tedi


Prijeten teden vsem
Tamara

torek, 11. oktober 2016

Oktoberske slavljenke

Najprej najlepša hvala Mojci za prijetno jutranje presenečenje.

Sem velika ljubiteljica čaja in tvoji okusi že iz vrečkic omamno dišijo. Zahvalnica pa je cvetoče lepa-hvala Mojca.



Tokrat sem se pripravila na oktoberske blogg slavljenke.

Keti praznuje jutri 12.10., proti koncu oktobra še Tanja E., Sonja Old punca in Moi.
Vsem želim lep oktober in začetek novembra.

Pa ste me spravile v Ustvarjalnico :) 





Prijetne jesenske dni,
danes je sonček v Vipavski dolini,
pa tudi malo pihlja.

Vse dobro vsem Tamara

nedelja, 9. oktober 2016

Bolje pozno, kot nikoli

zamujam,....

Moja ustvarjalnica sameva,...

In že je tu mesec oktober. Naklučje ali ne danes praznuje moj blog, na dan 9.10. 2012 sem objavila prvi post. 

Pred dnevi pa je praznovala krasna blogerka , najbrž veste katera.
Mojca, samo zate.Ker si posebna ženska, sem se danes spravila v zaprašen kotiček in ti pripravila eno čisto pravo jesensko voščilnico. V torek bo pri tebi na dolenjskem. Barve so tople,kot so tople tvoje besede, ko komentiraš, Tilda pridna, kot ti, ki vedno znova navdihuješ z novimi in novimi idejami. Duhci se skrivajo pred tabo,ker jih nič ne jeziš v tebi se skriva en angelček- buča se hihita, ker ji godi jesenska klima, gobice, kar rastejo, ker čakajo, da kaj iz njih pripraviš.
Čeprav si že praznovala ti želim Veliiiko smeha, zdravja in vsega lepega!!!
Zato tudi jesenska , humorna voščilnica.

Vse dobro Mojca in oprosti za zamudo.


Drage blogerke tudi blog sameva, nič ne bom obljubljala, da bo kmalu bolje, a vseeno upam, da bom še kakšen večer preživela v moji ustvarjalnici in še kaj objavila v tem mesecu.

Prijeten nov teden vam želim
Tamara