torek, 23. oktober 2012

Voščilnica malo drugače

Rada se preizkušam v čem novem,
in nastala je božična črno, bela & modra voščilnica malo drugače

 


 


Prijavljam na izzive:
Winter wonderland-Vse razen voščilnice
 http://christmasblogchallenge.blogspot.com/
Pile it on 43-Prazniki, o prazniki
http://pileitonchallenge.blogspot.com/
Craftyhazelhutschristmas-črno, belo plus še ena barva ali dve
http://craftyhazelnutschristmaschallenge.blogspot.com/
One stop craft 201-vse gre
http://onestopcraftchallenge.blogspot.com/
Fussy&Fancy 74-vse gre
http://fussyandfancychallenge.blogspot.com/


Še kako malenkost noter in bo.

Skica v roza

Danes sem bila zelo ustvarjalna, vem da jutri ne bom mogla, zato sem se potrudila, da še danes objavim svoje izdelke.

Skico v roza prijavljam na sledeče izzive:

Monthly challenge - Pink, Pearls & Lace Bunny Zoe s challange http://bunnyzoescrafts.blogspot.com/

 

Stampacular Sunday Challange-No rules http://stamptacularsundaychallenge.blogspot.com/

Uporabila sem La la land štampiljko Marcy, pobarvala sem jo z Letraset promarkerji, v kvadrat všila perlice, dodala čipko, razne papirje nemškega proizvajalca, embossirala sredinski papir, dodala trak in rožico in sedaj izgleda tako:



 
Skica v roza...

 

Willow Christmas



Povezala sem dva izziva in sicer postavitev Willow sketchie ter Christmas card week#47 Bowls.

Nastalo je sledeče:





 V pričakovanju na božička-mislim nanj.



Rjavo

Jesen je še vedno tu, 
in izzivov na temo jeseni kar ne zmanjka.

Inspiracijo za tokratnjo voščilnico sem dobila v domačem drevesu, vetru, listju. Barva, ki prednjači pa rjava-zemeljsko topla.









Prijavljam jo na izzive:
Less is more - jesen
Charizma Cards - čisto in enostavno
The ribbon girls - oktober, barvni izziv
Allsorts - jesen
Stampin Sisters in Christ - mir v tebi
Paper take weekly-lepo bi bilo leseno

Voščilnica je res enostavna, s srajčko za embosiranje sem naredila videz drevesa, s štancama sem najprej naredila izsek drevesa in ob robu še listke v jesenskih barvah. Vse skupaj sestavila in nastalo je jesensko drevo, samostojno, mogočno. Včasih moramo sami vase in biti za trenutek sami, proč od naših listkov (družine, otrok, prijateljev, živalic, znancev,...) da najdemo stik s sabo, se napolnimo z energijo, razmislimo,...
Čeprav stoji pred nami to drevo golo, bo spomladi ozelenelo in na novo oživelo. Upam, da vam/ti je všeč.


ponedeljek, 22. oktober 2012

Tilda

Emboss it, Spot & Dots, Sparkles & Swirls, Make your embelishment to so izzivi na katere se prijavljam s svojo Tildo.
Prvi je iz skupine House of Gilli, drugi od Magnolie Stamp Lovers, tretji je od Simply Magnolia in zadnji od Anything goes.

Tilda je posebna gospodična, ki je rada mična, všeč ji je vse, kar lesketa se.





Hvala za vaš ogled in za komentar, če ste ga zapisali.



nedelja, 21. oktober 2012

Jesen

Kako lepa, topla jesenska nedelja je za nami. Še vedno odeta v tople barve. 
Ko otroka zaspita je pred mano večerno ustvarjanje. Tole je nastalo za  Midweek Magnolio in Inspiration&Challenge blog.



Pa še nekaj detajlov:

 


 

Malček sem recikrirala in za ozadje uporabila star koledar z jesenskim motivom, dodala čipko, z nestijem izrezala s hroščkom okvirček na papir odtisnila štampiljko Tilde, jo pobarvala z Letraset promarkerji, dodala lesk s kredo, na drugi pravokotniček odtisnila Vse najboljše, dodala tri razcepke in sestavila v celoto.
"Jesenska" Tilda s klobučkom.
                                                 
Prijavljam jo še na Sketch Saturday čeprav nisem prav prepričana, da je moja postavitev uredu. Napis sem obrnila levo, namesto desno. Pa naj mi tamkajšnje ustvarjalke napišejo ali je lahko na njihovem izzivu ali ne.
Kaj mislite?

petek, 19. oktober 2012

cross stich

Križci, punto croce, cross stich,...

Obožujem štikanje, sploh novoletne voščilnice imajo svoj čar. Letos se nisem še prav ogrela iščem prave motive. Nekaj luštnih sem našla, snežaki v okroglem so eni izmed teh. Zamislila sem si jih takole:











A niso luštni? Kakšni se vam/ti zdijo?

Hvala že v naprej za komentar.


Prijavljam jih na izzive:
Cocholade,coffe & cards-šivanje
Oh la la creations - sentimentalno božično
Totally Stampalicious-božična voščilnica
Just keep on creating-božič
CHNC-snežinke

četrtek, 18. oktober 2012

Luka

Zelo rada imam Magnoline štampiljke pa tudi od La la land pri meni nič ne zaostajajo in tokrat sem za božično novoletno voščilnico izbrala Luko od La la land. Ni prav tipičen motiv, a za tiste, ki obožujejo zimo in sneg je prava. 


Uporabila sem:
La la land štampiljko Snowboard Luka, štampiljko Ustvarjalnega dotika Srečno novo leto, Luka pobarvan z letraset promarkers v kombinaciji z akvarel barvicami
Spellbinders Nestabilities Petite Ovals Large in Petite scalloped Ovals Large , papir kolaž, embossing folder-starry night, bastelbander trak rdeče/zelen, čipka, picture punc štanca mini, diamantki, perle in uporabila sem oblikovalne škarje za rob in za napis.


 



 Prijavljam na izzive:

Christmas Card challange-skica
Craft & Me-čipke in perle
Craftyhazelhutschristmas challenge - snežinke

Strašljivo

Črno, belo in rdeče-kombinacija leteče....pa sledi strašeče... ostalo prepuščam domišljiji.

Preiskusila sem se v izdelovanju čarovniškega klobuka, moram priznati, da ni lahko. Te coprnije so za  coprnice, kar očitno nisem. Drugič bo bolje. Netopir, ki se spremeni v metulja, duhovi, ki se ob prehodu budijo in iz lepe deklice se rojeva čarovnica. Še mačku se naježijo dlake. Veselo noč čarovnic. Boo!

Iz ozzadja pa prežijo bele sove. Vzemite metle in buče ....




 


 

Prijavljam na izzive:
Craftalnica-Strašljivo
Sentimental Sunday-Črna, bela + rdeča
Top Tip Tuesday-Stvari s krili
Stamping for the weekend-Nekaj strašnega
Allsorts-Prelušno da bi bilo strašno
Raise the bar-Hej bučka
Paper take weekly-Boo


Boo!!!